Okna

Vyrábíme plastová okna a dveře, hliníková okna, dveře, fasády a zimní zahrady z kvalitních profilů VEKA AG v plastu a systému Reynaers v hliníku. Okna a dveře jsou osazena celoobvodovým kováním Maco.
Již v základní verzi má kování bezpečnostní uzávěr pro zvýšenou odolnost proti vypáčení. Okna a dveře STAVONA vynikají vysokou pevností, bezpečností, špičkovým designem, odolností proti stárnutí a dokonalou funkčností.
Plastová okna a dveře STAVONA jsou vhodná pro bytovou výstavbu i pro průmyslové a komerční objekty.

Plastová okna - produktové řady

Použitý profilový systém určuje několik zásadních vlastností finálního okna. V oblasti mechanické to je jeho pevnost a tuhost, v oblasti termiky je to jeho výsledný koeficient prostupu tepla, v oblasti estetiky je to tvar jeho hran a kontur a zároveň barevné provedení. Plastová okna Stavona jsou vyráběna ze špičkových profilových systémů VEKA AG se stavební hloubkou 70 mm, 82 mm, resp. 90 mm. Jsou to nejkvalitnější materiály, které jsou v současnosti na trhu k dispozici. Profilové systémy používané k výrobě jsou výhradně třídy A (definuje norma ČSN EN 12608). Nabídka produktových řad oken Stavona má komplexní charakter; z produktového portfolia si, jak věříme, vybere každý zákazník, ať jsou jeho potřeby či požadavky jakékoliv.

Stavona Trend

Stavona Forte 3S

Stavona Centro 3S

Hliníková okna

 

Referencevíce referencí

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.