Dveře

Vyrábíme kvalitní plastové a hliníkové dveře vchodové a balkonové či francouzské dveře.

Plastové dveře

Plastové vchodové dveře vyrábíme v produktových řadách Prima zasklení izolační dvojsklo a Master zasklení izolační trojsklo.

Vchodové dveře Prima nabízíme v provedení vchodové dveře (těžký provoz) určené jako hlavní vstupní dveře pro rodinné, bytové domy, komerční stavby apod. Provedení (střední zátěž) jako dveře vedlejší do prostor s nižší zátěží.Provedení (se sníženou bezpečností) jako vnitřní dveře pro zádveří, bazény apod.

Vchodové dveře Master vyrábíme a dodáváme v provedení vchodové dveře (těžký provoz) určené jako hlavní vstupní dveře pro rodinné, bytové domy, komerční stavby apod. Provedení (střední zátěž) jako dveře vedlejší do prostor s nižší zátěží. Produktová řada Master osazená výhradně izolačním trojsklem má vynikající izolační vlastnosti a tedy je vhodné toto provedení použít pro stavby s požadavkem na nízkou energetickou náročnost.

Novinkou jsou vchodové dveře produktové řady Master (těžký provoz) s překryvným panelem. Toto elegantní provedení se vyznačuje hladkou plochou otvíravé části (křídla).Provedení bez zbytečných hran působí skvěle a patří do moderních staveb, kde je požadavek design.


Vchodové dveře Prima
Vchodové dveře Master

 

Referencevíce referencí

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.