Služby

Kvalita v dodávaných službách je vedle špičkových parametrů vlastních výrobků důležitým bodem pro naplňování firemního hesla: "spokojený zákazník - úspěšná firma".

Technické poradenství

Pro ideální řešení vašich oken a dveří jsou připraveni s radou naši obchodně – techničtí manažeři. Na základě zkušeností plynoucích z realizovaných zakázek a znalosti moderních výrobních postupů vám předloží optimální variantu technického řešení vašich oken či dveří, prosklených nebo posuvných stěn, zimních zahrad atd. Poradí s volbou materiálu, s řešením pro splnění hodnot tepelné a hlukové izolace, Poradí vám také, jaké příslušenství a doplňky by pro váš byt, dům či jinou stavbu byly nejvhodnější. To vše poskytujeme zdarma!
  

Návrhy oken a dveří

Tvar a barevné provedení oken, volba správné výplně pro vaše dveře, zpracování tvarového návrhu výkladců nebo zimní zahrady. To vše si můžete vyžádat u našich obchodně – technických manažerů. Návrhy oken a dveří provádíme také zdarma.
  

Zaměření oken a dveří v budovách

 

Bezplatné provedení cenové nabídky

Výroba oken a dveřeje v dnešní době individuální záležitostí. Stanovení ceny dodávky otvorových výplní probíhá pomocí moderního počítačového programu až na základě vaší konkrétní poptávky. Ta by měla obsahovat minimálně tyto údaje:

  • kontakt a místo případné realizace montáže oken
  • materiál profilů: plast, dřevo, hliník
  • rozměry oken - šířka x výška [mm] - stačí změřit obyčejným metrem
  • tvar, členění a způsob otevírání oken
  • počet ks jednotlivých oken
  • barvu profilů (bílá, jednostranná, oboustranná barva)
  • zasklení (tepelně izolační již ve standardu)
  • požadované služby - dopravu, montáž, zednické začištění, (demontáž, likvidaci starých oken)
  • další doplňky oken (žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu)

Zpracování cenové nabídky je vždy bezplatné a nezávazné.
  

Doprava, demontáž, odvoz, ekologická likvidace starých a montáž nových oken

Nekvalitní nebo nesprávně provedená montáž by mohla znehodnotit či omezit funkčnost vašich oken a dveří. Doporučujeme vám vždy využít profesionální montáž, kterou provádí naše montážní týmy. Kromě montáže vám po instalaci ukáží vše potřebné k ovládání a údržbě vašich oken Stavona. Samozřejmou součástí montáže je doprava oken a dveří na místo instalace. Doprava je zajišťována firemními vozy Stavona.

Běžná dodací lhůta je 4 týdny, pro speciality (speciální imitace dřev, posuvné, posuvně-skládací kování, zvláštní tvary) 6 - 8 týdnů.
Specifickou oblastí jsou výměny oken v panelových domech. Vedle dopravy vyrobených oken a dveří zajistíme také dopravu a ekologickou likvidaci demontovaných starých oken.
  

Záruční a pozáruční servis

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.