Služby

Servis oken a dveří STAVONA

Zajistíme pro vás záruční i pozáruční servis oken a dveří Stavona po celou dobu používání oken.
Opravy a servis pro okna a dveře jiných značek zajistit nemůžeme.
Své požadavky zadejte do servisního formuláře: 

Servisní formulář
 Naše firemní heslo je "spokojený zákazník = úspěšná firma". Zajistíme pro vás služby na míru od A do Z. Poradíme vám, vše vyrobíme, odborně namontujeme a zajistíme také záruční a pozáruční servis našich oken.

Technické poradenství a návrh oken a dveří

Naši obchodně techničtí manažeři vám poradí s výběrem materiálu, profilu i zasklení a také všech doplňků k oknům a dveřím. Odpoví na otázky a připraví nabídku podle vašich potřeb a finančních možností. Pomohou vám i s dotacemi na rekonstrukci či novostavbu. 

Technická konzultace je u nás vždy zdarma. Odborná konzultace je nezbytná zejména u velkých prosklených a posuvných systémů, zimních zahrad a technicky náročnějších konstrukcí. Pro váš projekt zajistíme také odborné podklady pro tepelně technické řešení, útlum zvuku nebo řešení bezpečnosti. Barevnost si vyberete z reálného vzorníku, abyste měli přesnou představu o finálním vzhledu. 

Zaměření oken a dveří na stavbě

Zajistíme odborné zaměření všech prvků na stavbě, a to jak v případě rekonstrukce, tak v novostavbě. Pokud otvory pro okna a dveře sami zaměříme, ručíme za jejich správnost. Zároveň budete mít jistotu, že vše přesně padne do připravených otvorů. Výměna oken i jejich montáž do novostavby tak bude rychlá a snadná.

Bezplatná cenová nabídka

Zpracování cenové nabídky je u nás vždy bezplatné a nezávazné. Probereme s vámi vaše požadavky a potřeby. Ty potřebujeme znát pro přípravu návrhu technického řešení. V našem speciálním konstrukčním a cenovém software připravíme nabídku na okna, dveře a příslušenství. Můžete si být jisti, že naše řešení bude zárukou dlouhodobé a  spolehlivé funkčnosti. Abychom vám mohli připravit co nejdetailnější nabídku, potřebujeme mít tyto informace:
  • kontakt a místo realizace
  • požadovaný materiál oken a dveří
  • orientační rozměry oken - šířka x výška [mm] a počet kusů
  • požadavky na tvar, členění a způsob otevírání oken
  • barevnost oken a dveří z interiéru a exteriéru
  • požadavky na zasklení
  • požadavky na služby (doprava, demontáž starých oken, montáž nových oken, zednické začištění, likvidace starých oken)
  • požadované doplňky a příslušenství oken (stínění, parapety, sítě proti hmyzu)

Výroba oken a dveří

V našem výrobním závodě Českých Libchavách pro vás vše vyrobíme. Výroba oken a dveří je totiž u nás vždy individuální záležitostí, probíhá na základě konkrétních parametrů stanovených ve smlouvě o dílo. Naše výroba je automatizovaná a probíhá na vysoce přesných počítačem řízených strojích. Výsledkem jsou okna a dveře vysoké kvality, které přesně padnou do otvorů, pro které jsou určeny. 

Vlastní výroba je zárukou kvality všech dodávaných oken a dveří.

Montáž oken a dveří

Odborná montáž je nezbytným předpokladem dlouhodobé spolehlivé funkčnosti všech systémů. Našim cílem je proto vždy dodat prvky i s montáží, jedině tak vám dokážeme ručit za kvalitu. Doporučujeme proto vždy objednat  okna a dveře včetně odborné montáže. Další služby jako je vybourání starých oken, zednické začištění ostění, odvoz a ekologická likvidace oken si volíte podle toho v jakém stavu chcete dodávku převzít a samozřejmě podle toho, zda jde o rekonstrukci či novostavbu.

Firemní vůz přiveze na stavbu vaše nová okna a dveře. Naši pracovníci zajistí jejich roznos na místo montáže a provedou všechny služby objednané ve smlouvě o dílo. Po provedení prací vám okna předají v seřízeném stavu a poskytnou vám instruktáž, jak okna ovládat a pečovat o ně.

Obvyklá dodací doba je 4 týdny. Výjimkou je dodávka speciálních prvků, atypické barevnosti či tvarů, pak to může být 6-8 týdnů. Vždy ale budete dopředu vědět, za jak dlouho budou výrobky připravené k montáži u vás na stavbě. To platí jak pro rodinné, tak bytové domy.  

Záruční a pozáruční servis

Standardní záruční doba pokud si objednáte okna a dveře i s odbornou montáží je 5 let, bez montáže jsou to dva roky. A to je již dobrý důvod, proč si od nás zajistit kompletní služby na klíč.

Zajistíme záruční i pozáruční servis oken STAVONA. Servisní služby pro okna jiných výrobců zajistit nemůžeme.
 
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.