Historie

Stavona vznikla již v roce 1991 jako jedna z prvních výrobních okenářských firem v ČR. Našim cílem je poskytování kompletních služeb na míru, které zahrnují poradenství, výrobu, montáž a servis. 

Kvalitní výroba je základ

STAVONA výrobní závodDlouhodobě patříme mezi nejvýznamnější výrobce oken a dveří v ČR, v regionu Orlickoústecka nemáme konkurenci. Moderní výrobní závod a obchodní centrum máme v Českých Libchavách. Naše hliníková a plastová okna a dveře najdete na řadě významných staveb po celé ČR.

Díky vlastní výrobě máme kvalitu pod kontrolou a také jistotu, že naše výrobky budou dlouho a dobře sloužit. Okna a dveře vyrábíme vždy na míru konkrétní stavbě, a to podle individuálních požadavků na konstrukci, vlastnosti i design.  

Výrobní závod Stavona v Českých Libchavách

Poradenství, montáž a servis

Naši zkušení odborně techničtí poradci pomohou s výběrem oken a dveří pro jakýkoliv typ stavby. Podle požadavků a potřeb pak zdarma navrhneme odpovídající technické řešení. Neodborná montáž dokáže zničit sebelepší okno i dveře, proto zajišťujeme také tyto služby a samozřejmostí je i celoživotní servis. Našim cílem je: „spokojený zákazník = úspěšná firma“.

Certifikace jakosti

Jsme držitelem certifikátu jakosti ISO 9001, který dokládá certifikaci našeho systému řízení jakosti. V souladu s moderní evropským přístupem k ochraně a zkvalitnění životního prostředí jsme zavedli systém environmentálního managementu ISO 14001, který dokládá náš ohleduplný přístup k ochraně prostředí. 

 

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.