Historie

Stavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působíme v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.). Od doby vzniku se firma značně rozrostla technicky, personálně i objemem výroby.

Současnost

Současné výrobně - administrativní centrumSe svým ročním obratem cca 200 mil. Kč se řadíme k významným výrobcům stavebních otvorových výplní na českém trhu. O zákazníka a jeho zakázky se dnes ve firmě stará přes 80 fundovaných pracovníků a to jak v úseku obchodním, výrobním, tak i montážním. Pro své klienty zajišťujeme nejen výrobu a montáž, ale bezplatně navrhujeme technická řešení výplní, zaměřování, případné technické konzultace s projektanty, apod. Firma má celorepublikovou působnost, výroba probíhá ve špičkově zařízených výrobních prostorách v Českých Libchavách (u Ústí nad Orlicí). Zde sídlí také centrála společnosti.
Obchodní zastoupení naleznete v Praze, Kolíně, Pardubicích, Liberci, v Boskovicích či v Pelhřimově.
  

Výroba

Firma Stavona neustále pracuje na zkvalitňování své produkce a zvyšování jakosti veškerých poskytovaných služeb. Protože středem zájmu firmy je spokojenost zákazníků, klademe důraz na kvalitu a dlouhou životnost výrobků při zachování jejich plné funkčnosti. Výroba je realizována na moderních strojích, racionálně a v zaručené kvalitě. Proto se také po dlouhodobém procesu firma stala držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Dále naše společnost v souladu s moderní evropskou politikou usiluje o zkvalitnění životního prostředí a proto zavedla systém environmentálního managementu ISO 14001, který pomáhá firmě být ohleduplnou ke svému okolí. Hlavním dokumentem v této oblasti je firemní politika jakosti a životního prostředí.

Naše výrobky mohou mít nespočetně variant od „jednoduchých“ oken v základním provedení až po složité konstrukce se zvýšenou bezpečností a se speciálním zasklením. Znamená to tedy, že jsme schopni vyrobit vše, co výroba otvorových výplní obsahuje.
Trvalá orientace na zákazníka se objevuje i v našem heslu: „spokojený zákazník – úspěšná firma“.

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.