Venkovní látkové rolety

Screenové rolety dávají budovám velmi moderní vzhled. Jedná se o zvláštní druh předokenních látkových rolet, které jsou z umělých vláken a jsou tak odolnější vůči vlivům počasí. Hlavní předností screenových rolet je jejich částečná (a “vybratelná”) světelná propustnost a variabilita.

Chrání soukromí, protože zevnitř je vidět ven, ale z venku je málo vidět dovnitř. Navíc vytváří optimální tepelné podmínky v budovách. Dají se ovládat klasicky manuálně klikou, ale většina lidí preferuje ovládání elektrické, případně i bezdrátové či přes internet.

Poskytujeme 3 roky záruky a dodávky zvládáme za 3-5 týdnů.

Screenové rolety jsou vhodné domů i do provozoven

Vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt jsou hlavní přednosti venkovních rolet. Exteriérové rolety jsou velmi oblíbené na exponovaných místech vystavených povětrnostním vlivům. Venkovní rolety lze použít i pro montáž pod fasádu nebo zateplovací systém, proto je nutné počítat s integrováním rolet již ve fázi projektu.

U klasického provedení je speciální látka při stažení napnutá vlivem vlastní váhy a váhou dolní lišty. Naše látkové rolety působí technickým, přitom však vysoce estetickým dojmem. Zároveň vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a je významnou součástí stavby z hlediska úspory energie. Každý jeden °C, který nemusíte chladit klimatizací významně ušetří energii.

Nyní nově i v provedení ZIP.

Přednosti venkovních látkových rolet

  • zastínění vnitřních i vnějších ploch,
  • vytváří optimální tepelné podmínky v budovách,
  • absolutní vypnutí látky (systém Lock),
  • ruční i elektrické ovládání (“na tlačítko”, bezdrátově, přes internet),
  • boční vedení lankem nebo vodící lištou,
  • barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL,
  • široký výběr látek,
  • i větší rozměry 4,5 x 3 metry (s motorovým pohonem)
  • nadstandardní záruka 3 roky.

TIP: Víme, že každé prostředí má jiné požadavky na intenzitu osvětlení (osvětlenost). Ta se udává v luxech a třeba v bytech by měla být 120 lx, v učebnách 250 lx a v obchodních domech kolem 750 lx. Ozvěte se a pomůžeme vám vybrat (propočítat) jakou konkrétní látku byste měli použít pro vaše podmínky.

 

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.