Zastínění terasy a pergoly

Zastínění teras a pergol je sice možné pomocí markýz (typicky kazetových), ale u nich při větrném počasí může dojít k poškození. Účinnější jsou venkovní rolety na terasu umístěné na hliníkové konstrukci, které velice dobře odolávají povětrnostním vlivům. Navíc umožňují i stažení „střechy“ v době, kdy si chceme naplno užívat slunečních paprsků.

Vytvořte si na pergole příjemné klima

Robustní velmi jednoduše se montující clona s ochranným kastlíkem, který v zataženém stavu dokonale chrání látku. Po celé délce kastlíku probíhá drážka, do které se upevňují vodící lišty s možností zvolit jejich polohu. Plynové pružiny integrované uvnitř uvedených lišt umožňují velmi silné napnutí látky. PERGOLINO v přední části podepírá dvojice či trojice stojin, které jsou z důvodu ukotvení zasunuty do země, nebo do betonových květináčů. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem s elektronickými dorazy.

Možnosti dalšího výběru

  • Pohon řízení: Vhodným doplňkem je elektromotor s radiovým ovládáním, automatika vítr, automatika slunce – vítr a různé typy spínačů a dálkových ovladačů.
  • Barva konstrukce: Jsou možné všechny barvy ze vzorníku RAL a NCS.
  • Design látek: Výběr z více jak 250 různých designů Kolekce látek.
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.